Wystawa fotografii studentów Instytutu Sztuki PWSZ w Tarnowie – Photo Fringe 2017

Wystawa prezentuje prace – fotografie autorstwa studentów I roku Zakładów Grafiki i Wzornictwa Instytutu Sztuki PWSZ w Tarnowie. Prace powstały w ramach zajęć prowadzonych przez dr hab. Lecha Polcyna (Grafika) i mgr Zbigniewa Pozarzyckiego (Wzornictwo).
Wystawa jest częścią festiwalu KRAKOW PHOTO FRINGE.

Wystawa została otwarta 5 czerwca 2017 r.
FOTOGALERIA WERNISAŻU

Wszystkie formy fotografii w jednym miejscu, zbiór wybranych wydarzeń, niekonwencjonalność, innowacja, wyjście poza główny nurt. To właśnie Krakow Photo Fringe – festiwal zrzeszający okołofotograficzne inicjatywy na terenie Małopolski, odbywające się równolegle do Miesiąca Fotografii w Krakowie. Więcej – to otwarta i demokratyczna platforma, która rozszerza Miesiąc Fotografii o nowe wątki, pokazując je w formie wystaw, slajdowisk, spotkań, konferencji czy działań interaktywnych. Fringe, oprócz Krakowa, angażuje pozostałe miasta województwa małopolskiego - między innymi Tarnów. To właśnie w tej miejscowości, z ramienia festiwalu, już po raz trzeci odbędzie się Tarnowski Weekend Fotografii. Szerokie spektrum wydarzenia kreują również prezentowani artyści, wśród których znajdują się zarówno znani i docenieni twórcy, jak i młodzi, często debiutujący amatorzy. Dzięki Krakow Photo Fringe każdy ma szansę zaprezentować swoją działalność artystyczną szerokiej publiczności, a widzowie otrzymują bardzo aktualny i wielowymiarowy obraz dzisiejszej fotografii. Warto podkreślić, że w tym roku festiwal odbywa się już po raz piąty – dlatego z przyjemnością zapraszamy do celebrowania urodzinowej edycji Krakow Photo Fringe razem z nami i współpracującymi z nami artystami. Organizatorami są Fundacja Lablab i Fundacja Sztuk Wizualnych.

Miejsce: Siedziba MOT, Rynek 3
Wernisaż: 5 czerwca 2017, godz. 18.00
Wystawa czasowa, czynna do 02.07.2017
Kurator wystawy: Bożena Szczupak