Konkurs Muzeum w oczach dziecka – edycja 2017 - rozstrzygnięty

Za nami kolejna edycja konkursu „Muzeum w oczach dziecka”.

Konkurs  skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas I-III, które uczestniczyły w  zajęciach edukacyjnych prowadzonych w Ratuszu oraz Muzeum Etnograficznym.

Jury konkursowe wyróżniło i nagrodziło 8 prac. Zostały wykonane w różnych technikach, tj.  kredka, farba, plakatowa, kolaż.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich szkolnym opiekunom za udział i zaangażowanie. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, które czekają na odbiór w Ratuszu.

Z powodów technicznych nie będzie rozdania nagród w Muzeum Etnograficznym w dniu 19.06.2017r.

Gratulujemy i życzymy radosnych oraz pełnych słońca wakacji.