Zapraszamy do Zamku w Dębnie ma Zimowe Spotkania przy Piwie (19 listopada 2017 r.)

Zimowe Spotkania przy Piwie - to ostatnie w tym roku z cyklu kwartalnych Spotkań przy Napojach, na które organizatorzy: Muzeum Okręgowe w Tarnowie – Oddział Zamek w Dębnie, oraz Dębińskie Centrum Kultury zapraszają w dniu 19 listopada o godz. 17.

Tradycyjnie Spotkania rozpoczniemy koncertem muzyków Filharmonii Świętokrzyskiej (altówka – Lidia Chmielewska, fortepian – Edyta Piwowarczyk, skrzypce – Mariusz Połomka , wokal – Marzena Trzebińska).
Podczas koncertu usłyszymy największe szlagiery okresu międzywojennego.

Po koncercie wszystkich serdecznie zapraszamy na degustację piwa, którego sponsorem jest Browar Carlsberg Polska S.A.
Każdy z gości będzie miał możliwość zasmakowania w różnych gatunkach produkowanego przez nich piwa.

Organizatorzy zapraszają również do obejrzenia wystawy grafik i pasteli Piotra Schnaidera – „Rytmy i Echa”.

Zimowe spotkania przy Piwie